Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки виділяє фінансування на візити до університетів або культурних установ

Генеральна Дирекція по сприянню розвитку національної системи (DGSP) Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки (MAECI) виділяє фінансування на візити дослідників, викладачів, експертів, діячів культури та працівників у сфері культури.

Українські дослідники, викладачі, експерти, діячі та працівники у сфері культури, які були запрошені на визначений період до університетів або культурних установ Італії з метою навчання або досліджень, можуть зробити запит до Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки (MAECI) щодо фінансової підтримки, яка полягає у частковому покритті витрат на проживання та сплачується у розмірі єдиної ставки.
        Сума коштів відповідає єдиній загальній сумі, що обчислюється наступним чином:
-  за перші 6 днів сума коштів становить 120 євро на день;
-  на 7 та 8 день сума коштів становить 93 євро на день.

Запити мають бути надіслані на пошту Італійського Інституту культури (Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.) до 3 листопада 2020 року включно, після чого підлягатимуть оцінці Відділом.

Запит має містити наступні документи:

1.Замісна декларація про сертифікацію

2.Лист-запрошення на перебування в Італії з університетської або культурної установи на ім’я заявника

3.Лист, який підтверджує отримання запрошення

4.Резюме

5.Копія дійсного документу, що засвідчує особу

6.Інформація про обробку персональних даних, прийняття якої підтверджене підписом заявника

7.Можлива додаткова корисна документація

Запит на виділення коштів може бути надісланий до або після здійснення відрядження.

Не передбачені та не будуть нараховані кошти на відрядження, які плануються пізніше ніж 15 листопада 2020 року.

Більш детальна нформація: Фінансування