Віртуальна виставка

З нагоди ХХ Тижня італійської мови у світі Центр культури та історії Італії імені Дж Гарибальді представляє віртуальну виставку «ВИСЛОВИТИСЯ ІТАЛІЙСЬКОЮ: ІСТОРІЯ ТА КУЛЬТУРА ІТАЛІЇ У ЗОБРАЖЕННЯХ»

Основна ідея даного заходу полягає у тому, щоб на прикладі окремих витворів давнього та сучасного італійського живопису та графіки (у тому числі графіті, коміксів та книжкових ілюстрацій) продемонструвати їх внесок у глибше розуміння історії та культури Італії, розкрити їх значення як невербальних засобів трансляції італійської ідентичності.

На віртуальній виставці експонується зображення витвору мистецтва разом зі стислою інформацією (автор витвору, жанр, час створення, місце постійного зберігання; автор подання експонату).

Переглянути виставку можна за посиланням  https://youtu.be/nlkhcTn6rRk

 

 

 

Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки виділяє фінансування на візити до університетів або культурних установ

        Генеральна Дирекція по сприянню розвитку національної системи (DGSP) Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки (MAECI) виділяє фінансування на візити дослідників, викладачів, експертів, діячів культури та працівників у сфері культури.

         Українські дослідники, викладачі, експерти, діячі та працівники у сфері культури, які були запрошені на визначений період до університетів або культурних установ Італії з метою навчання або досліджень, можуть зробити запит до Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італійської Республіки (MAECI) щодо фінансової підтримки, яка полягає у частковому покритті витрат на проживання та сплачується у розмірі єдиної ставки.
        Сума коштів відповідає єдиній загальній сумі, що обчислюється наступним чином:
-  за перші 6 днів сума коштів становить 120 євро на день;
-  на 7 та 8 день сума коштів становить 93 євро на день.

Запити мають бути надіслані на пошту Італійського Інституту культури (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 3 листопада 2020 року включно, після чого підлягатимуть оцінці Відділом.

 Запит має містити наступні документи:

1.Замісна декларація про сертифікацію

2.Лист-запрошення на перебування в Італії з університетської або культурної установи на ім’я заявника

3.Лист, який підтверджує отримання запрошення

4.Резюме

5.Копія дійсного документу, що засвідчує особу

6.Інформація про обробку персональних даних, прийняття якої підтверджене підписом заявника


7.Можлива додаткова корисна документація

 

Запит на виділення коштів може бути надісланий до або після здійснення відрядження.

 

Не передбачені та не будуть нараховані кошти на відрядження, які плануються пізніше ніж 15 листопада 2020 року.

 

Більш детальна нформація: Фінансування